Uitslagen Clubkampioenschappen 2017

Mannen

Naam Leeftijd 100m  punten 400m punten 800m punten 1500m punten 3000m punten 5000m punten Punten beste 2
Pierre Lommen 51 11,90 879 57,44 793                 1672
Abdi Hassan 18             04:24,69 626 09:11,58 718     1345
Michiel Kallenberg 34             04:35,59 553 09:23,24 678     1231
Sami van Lent 20             04:33,31 568 09:38,88 626     1194
Teklezgi Eyob 23             04:34,17 562     16:47,50 629 1191
Tim Janssen 27             04:35,07 557 09:41,11 619     1176
Christian Bakker 47             04:44,73 583     17:49,38 586 1169
Bram Kasteel 28     55,33 590 02:11,50 567             1157
Carl Sas 62             05:55,64 511     21:07,99 562 1073
rens verboeket 37         02:21,15 438 04:39,35 529         967
Arnoud van Lon 49             05:07,69 448     18:38,11 511 959
Kaled Ibrahim 22 12,30 521     02:23,77 406             927
Harry van der zanden 58             05:33,37 459 12:05,46 463     921
Remco Wieskamp 28 13,44 317         04:57,96 420 10:27,37 482     902
Jay Sauer 45     69,11 298     04:42,74 596         894
Philip Wheeler 64             06:17,60 410     22:14,23 477 887
Hendrik Venema 30     61,91 375     04:42,11 512         887
Peter Huls 58             05:38,89 431     20:55,49 445 876
Peter Koster 48             05:16,89 400     19:05,69 471 871
Weldu Habtemarian 22     60,48 418 02:23,64 407             825
René van Halderen 54             05:35,62 447 12:48,12 369     816
Joeri Wolf 26                 08:58,59 765     765
Arne de Groot 45     67,56 338 02:32,54 403             742
Wouter Dilling 27             04:13,22 710         710
Kristian Peeters 37         02:29,93 335 05:06,35 375         709
roy maas 34 13,96 235         04:55,42 434 11:57,63 266     700
Roel Reuser 31 13,55 299 63,36 334     05:08,40 364         698
Jan Hindrik Mulder 30         02:38,25 247 05:22,97 292     19:21,03 394 686
Frans de Bruijn 57             06:15,08 271 12:56,64 351     622
Wesley Mols 21                 09:50,35 590     590
Harrie Verlinden 67     84,38 194         13:43,64 391     585
Goos Jan Looijenga 50 16,26 139         05:37,96 436         574
Almir Fetahovic 30             04:37,28 542         542
Wouter van Casteren 51             05:22,31 516         516
Jan Poelen 48 15,54 104         05:15,26 408         512
Ruud van Leeuwen 40             05:01,62 482         482
Marc Johnston 33             04:49,02 471         471
Larix Bouwman 35             04:52,06 453         453
Dennis van Doornik 35     60,77 409                 409
Rik Wenting 41             05:16,26 403         403
Daan Heuvelmans 37                     19:16,75 400 400
Sjoerd Gudden 46                   0     0
Rob van Bergen 57                         0
Tim van Os 37                         0
                             

Vrouwen

Naam Leeftijd 100m  punten 400m punten 800m punten 1500m punten 3000m punten 5000m punten Punten beste 2
Dorothe fairley 59             06:08,22 573     21:51,24 668 1242
Charlotte Keetels 50             06:10,67 562 12:36,35 640     1202
Josien van den Berg 57             06:14,20 545 12:41,68 628     1173
Anouk Kruiswijk 27             05:35,17 482 11:54,87 499     981
Irene van Lieshout 23                 09:26,13 939     939
Monique Nijkamp 35         02:57,56 417 05:39,43 461         878
Marije Peters 23                 09:50,41 852     852
Julia van Velthoven 23             04:36,31 836         836
Naomi Mols 16 14,35 455 76,27 380                 835
Dominique Geerdink 14             05:00,55 673         673
Fleur Kuipers 17     64,55 646                 646
Esmé Möricke 38             05:09,64 619         619
Jeannine Liebrand 63             05:59,42 616         616
Patricia Croonen 31     80,91 296             23:59,61 257 553
Ingrid Scheepers 46     89,94 238     07:03,50 210         449
Mirte Leloup 32                     21:51,29 409 409
Murielle Ferraye 34                         0
Noortje Corstjens 29                         0

 

Uitslagen Bosloop 2017

Bosloop 3km  
  naam tijd
1 Teklezgi Eyob 10:23
2 Sami van Lent 10:38
3 Michiel Kallenberg 11:00
4 Tim van Os 11:10
5 Kristian Peeters 11:20
6 Stefan Rubbens 11:38
7 Karen Wijlaars 11:54
8 Edwin van Oosten 12:23
9 Jeannine Liebrand 12:37
10 Arne de Groot 12:47
11 Toon Verkerk 12:59
12 Mark van 't Hof 13:25
13 Frans de Bruijn 13:55
14 Mirte Leloup 17:32
15 Dorothe Fairley 17:32
16 Jan Huurman 18:14

 

Uitslag Racerunners

racerunners    
plaats naam  100m 200m
1 Aart 23,34 47,33
2 Lucas 28,88 58,92
3 Isa 29,25 01:01,3

 

 

Over CIFLA

cifla zwart 77x80
 
Cifla is een samenstelling van de Latijnse woorden citius (snel) en flatus (wind). Snel als de wind, dat klinkt keurig, maar eigenlijk betekent het "snelle scheet". De naam is een mild protest tegen de destijds nogal formele en behoudzuchtige atletiekwereld

Partners

NeerlandiaHoutenVloeren kl

 

Sponsors Racerunning

gehandicaptensport kl

2ehandszorghulpmiddelen kl

gemeentebergendal kl